
2026. május 21-i közgyűlés
2026.05.06.
A sárga pettyes út
2026.05.27.A buszkirándulás mindig jelentős esemény a szociális csoport életében, és persze reméljük, hogy a tagok programjában is! 🙂
Hosszas ötletelés, egyeztetés, tervezés és újratervezés – hogy a nap gördülékeny és mindenki számára örömteli legyen. Se túl sok, se túl kevés, mondhatnánk.
Idén a fehérvárcsurgói Károlyi-kastély lett a fő úti cél, majd ebéd és városnézés Székesfehérváron.
A nap remekül indult, az idő is kegyes volt hozzánk, csurgói kirándulásunk minden etapját teljesíteni tudtuk (Tour de Hongrie 🙂 ) .
A Hatpöttyös Étteremben bőséges ebéd várt ránk, majd indultunk volna tovább, hogy a nap hátralevő távját is teljesítsük. Az eső azonban eddig váratott magára, s nem tovább, az ég bőséges zivatart küldött a nyakunkba. Helyi idegenvezetőnk, Ildikó vezetésével az órajátékot még meghallgattuk, aztán irány a busz!
Hazafelé – száradva és lassan felmelegedve a hideg szél okozta hülésből – már szerveződött a csapat, hogy újra ellátogassunk a királyok városába, így hamarosan folytatás következik… 🙂
Köszönjük a Császár busznak, hogy most is kényelmes utunk volt!







